Základní sazby ČNB

2T Repo 1,50
Diskontní 0,50
Lombardní 2,50
PMR 2,00

 

_________________

 

Daňový kalendář

25.10.

Kontrolní hlášení

25.10. Přiznání k DPH
25.10. Souhrnné hlášení
25.10. Spotřební daň


 

_________________

 

Kurzy měn


Kurzy ČNB

 

EUR Vlajka meny EUR   změna
GBP Vlajka meny GBP   změna
USD Vlajka meny USD   změna

 

více kurzů ...

 

 

 

 

 

Speciální služby

 

Správa pohledávek

Nabízíme správu pohledávek s důrazem na minimalizaci zdrojů v nich alokovaných. Správa se vztahuje na evidenci a ověřování pohledávek, přes upomínky až po přípravu materiálů pro případné domáhání se zaplacení pohledávek soudní cestou. Zároveň Vám pro všechny výkonné stupně firmy vypracujeme pravidla a postupy řešení přístupu k jednotlivým odběratelům, která povedou k minimalizaci rizika nesplacení pohledávek.

 

Řízení cash-flow

Pohyb hmotných prostředků a jejich peněžní vyjádření, či nesoulad hospodážských operací vyvolávajících náklady a proti tomu jejich finanční zachycení, přinášejí do peněžních toků velké turbulence. Vytvořením krátkodobého (několik měsíců) plánu peněžních toků Vám cash-flow zastabilizujeme a zajistíme reálný výhled na dlouhodobé období, především z pohledu možných dlouhodobých investic.  

  

Administrativní služby

Pomůžeme Vám se zajištěním firemní korespondence, s administrativou spojenou s komunikací s různými úřady, zpracováním obchodní korespondence a dalšími potřebnými kancelářskými pracemi. Forma spolupráce může být jednorázová i dlouhodobá tak, aby se předešlo Vašemu zatěžování záležitosmi s hledáním nových, vhodných zaměstnanců, jejichž vytížení může být pouze nárazové.

 

 

Účetnictví a daňová evidence  /  Daňové poradenství  /  Mzdová agenda

Správa pohledávek  /  Řízení cash-flow  /  Administrativní služby

Účetnictví ON-LINE