Základní sazby ČNB

2T Repo 1,50
Diskontní 0,50
Lombardní 2,50
PMR 2,00

 

_________________

 

Daňový kalendář

25.10.

Kontrolní hlášení

25.10. Přiznání k DPH
25.10. Souhrnné hlášení
25.10. Spotřební daň


 

_________________

 

Kurzy měn


Kurzy ČNB

 

EUR Vlajka meny EUR   změna
GBP Vlajka meny GBP   změna
USD Vlajka meny USD   změna

 

více kurzů ...

 

 

 

 

 

 

ON-LINE účetnictví je služba, která přinese užitek všem zaměstnancům společnosti. Je postavena na běžných komunikačních prostředcích a tím je dostupná každému subjektu či osobě na trhu.

 

Management

V rámci zkvalitňování všech řídících a rozhodovacích procesů potřebují být manažeři ve firmách informování o dění ve společnosti v co nejkratším možném čase. Jedině tak mohou zefekivnit svoje rozhodovací a řídící procesy. Přitom je velmi přínosné nebýt závislý na dalším subjektu, či osobě, která by musela připravit potřebná data k následným analýzám. Pokud k tomu připočteme možnost kontroly a průběžného sledování vytyčených cílů, není lepší volbou, než mít účetnictví on-line.

 

 

 

Obchodníci, obchodní zástupci

Obchodníci jsou schopni být neustále v napojení na skladové hospodářství, tedy na množství a ceny dostupného zboží. Jsou schopni mít k dispozici stále aktuální informace o zákaznících, jejich zakázkách a objendávkách, o zboží, fakturaci a pod., což jim dává možnost argumentovat přímo u zákazníka například ohledně platební morálky, výše tržeb a či stavu objednávek. Obchodníkům se dostává velmi účinný nástroj na podporu prodeje se silnou argumentační silou.

 

Administrativa

Ne vždy je možné vše zvládnout dle běžných pracovních postupů a v zadaných termínech. Proto je přínosem, pokud se mohou zvládnout nezbytné práce a úkoly přes vzdálené připojení, třeba z domova.

 

Sklad

Logistici jsou schopni být neustále v napojení na skladové hospodářství, tedy na množství a ceny dostupného zboží a průběžnou kontrolu stavu skladu jednotlivých položek.
 

 

Výběr těch nejdůležitějších vlastností: 

  • pořízení prvotních dokladů (faktury, pokladní doklady, výdejky, příjemky) po zadání jsou okamžitě zpracovávány účetnictvím
  • k datů je přístup 24 hodin, 7 dnů v týdnu odkudkoli (práce, kancelář, auto, dovolená)
  • průběžná možnost analýz, kontrol či pořizování dat 

 

Účetnictví a daňová evidence  /  Daňové poradenství  /  Mzdová agenda

Správa pohledávek  /  Řízení cash-flow  /  Administrativní služby

Účetnictví ON-LINE